Index Groepsfoto's


toegevoegd N/G jaar titel herkomst
02-08-2009 1900 Gieterschool klas ? Jan Postmus
28-10-2010 1903 Gieterschool Gerard Nijenhuis
05-01-2014   1907 Sparta 1907 Nog onbekend
02-01-2012 1910 Gymnastiekvereniging Sparta Hans Homan Free
26-09-2013 1912 OLS Gieten klassefoto Jan Tent
28-10-2010 1914 Toneelvereniging Helmers Gerard Nijenhuis
06-02-2011 1915 Bij de dorsmachine Gerard Nijenhuis
03-11-2009 1920 Gieterschool klas ? Jan Postmus
07-05-2006 1922 Klas 4 Gieterschool Jan Schelkens
04-03-2007 1924 Korfbalclub Animo Ben Jonker
06-02-2011 1925 VV Gieten 1925 Gerard Nijenhuis
06-03-2011 1929 Dorsmachine Achter 't Hout Hendrikus Hoiting
         
toegevoegd N/G jaar titel herkomst
08-09-2009   1930 ZZG-meisjesgroep Jan Schelkens
25-01-2010 1930 Naaicursus Henk Veenhof
25-01-2010 1930 VCJC-dames Henk Veenhof
26-09-2011 1930 Installatie burgemeester Henk Alting
06-07-2014 1930 vv Gieten ca 1930 Roelof Boelens
01-10-2009 1932 Dames Nutsgebouw Ben Jonker
31-10-2009 1932 Dames Nutsgebouw 2 Klamer Bos
25-01-2010 1932 Naaicursus Henk Veenhof
25-01-2010 1932 Heidebloempje Henk Veenhof
03-03-2010 1933 Uloschool klas1234 Reunie 2007
23-03-2010 1933 VCJC-dames Henk Veenhof
11-12-2005 1934 Gieter Kinderkoor Roelof Boelens
08-09-2009 1935 Zangvereniging Heidebloempje Roel Popken
12-02-2005 1935 Gieter Muziekcorps  Jakob Lokhorst
23-03-2010 1935 VCJC-dames Henk Veenhof
08-09-2009 1936 Zangvereniging Heidebloempje Roel Popken
03-03-2010 1937 VCJC-dames Henk Veenhof
06-11-2016 1937 Gieter Saxophone Jazz Band 1937 Wim Ensing, Assen (?)
06-02-2016 1938 Foto Wagen Optocht Klamer Bos
06-01-2008 1939 Schoolreis naar Den Haag Henny Nijdam
06-11-2016 1939 Groepsfoto 1939 Henk Johan de Vries
         
toegevoegd N/G jaar titel herkomst
24-12-2008 1942 Bonnerschool klas 4/5 jaar 1942-43 Roelof Boelens
06-04-2008 1943  ULO-school jaar 1943 Henny Nijdam
03-02-2008 1943 groepsfoto_045_Bonnerschool_1942_1943.htm Roelof Boelens
06-01-2008 1945 Ereboog Bevrijding Asserstraat Henny Nijdam
02-12-2011 1945 Optocht wagens Westerend Fr?Pepping
28-04-2016 1945 Klas Bonnerschool 1945 Aaltje Pepping Hogenesch
22-02-2009 1946 Kleuterschool 1945/46 Klaas Woltman
29-03-2012 1946 ULO-school 1946/47 Ineke Hegen
19-03-2005 1947 Kleuterklas in het Nutsgebouw Jakob Lokhorst
04-11-2007 1947 Nog een kleuterklas uit Nutsgebouw Ben Jonker
20-05-2005 1947 ULO-examenklas Willem Haddering
29-04-2009   1947 Sparta 40 jaar Lientje Kloose
05-05-2013 1947 Kleuterschool  7 juni 1947 Trijntje Bakker
05-03-2017 1947 Klas ULO-school 1947 Jan Postmus, Gieten
05-11-2011 1948 Voor onze jongens in India Ineke Hegen
10-12-2011   1948 Kleuterschool Martje Hogenesch
05-11-2017 1948 Gieterschool Heinz Weijer, Eext
06-04-2008 1949 Klas 2 Gieterschool Harrie Kloose
20-04-2009 1949 Selectie Gieten 1 Jacob Moek
02-12-2007 1949 Gieterschool combiklas 3 + 4 Jacob Lokhorst
07-09-2014 1949 Aannemers Gieten Henk Dost
         
toegevoegd N/G jaar titel herkomst
26-02-2011 1950 Gieterschoolreis Alien Bosma
31-05-2012 1950 Zuivelfabriek Gerrit Struik
06-04-2014 1950 Schoolreis Gieterschool Henk Dost, Gieten
02-01-2011 1950 Heidebloempje Henk Veenhof
02-03-2008 1951 Schoolreis Gieterschool naar Schiphol Jan Scheltens
07-09-2014 1951 Achter 't Hout op reis Luit Huizing, Gieten
06-09-2015 1952 Bonnerschool ca. 1952, klas 6 Ron Speelman, Assen
05-06-2010 1952 Padvinderij Jan Scheltens
05-06-2014 1952 Kindergroep ca. 1952 Ria Weijer
01-09-2013 1952 ULO 1e klas G?Zandvoort
06-09-2015 1952 ULO Examenklas 1952/1953 Hennie Moek-Woltman
04-02-2007 1953 Kleuterklas in het Nutsgebouw Wim Haddering
06-04-2008 1953 Nog een kleuterklas in het Nutsgebouw Klamer Bos
12-03-2009 1953 Gieterschool 1953 Jan Postmus
07-05-2006 1953 De Harmonie zonder uniform Jakob Lokhorst
03-03-2010 1953 VV Gieten A1 Rigt Pomp
28-04-2016 1953 Klas ULO-school 1953 Aaltje Pepping Hogenesch
02-01-2011 1953 Gieterschool Asse Heetebrij
04-11-2009 1954 Gieterschool 1954 Asse Heetebrij
06-05-2010 1954 Kleuterschool Klamer Bos
05-11-2017 1954 Gieterschool 1954 Jan Posthumus, Gieten
08-11-2015 1954 ULO examenklas 1954 Willem van Hemmen, Gasselte
28-04-2016 1954 ULO examenklas 1954 Aaltje Pepping Hogenesch
17-03-2009 1955 Gieterschool 1955 Jan Postmus
07-05-2006 1955 Derde klas ULO-school Jan Scheltens
26-02-2005 1955 Bonnerschool klas 4 t/m 6 op Schiphol Herman Franken
06-05-2007 1955 Eerste klas ULO-school Hans Bos
22-02-2009 1955 Dameskoor Van Knop tot Bloem Roelof Boelens
20-04-2009 1955 VCJC-groepje Rigt Pomp
20-04-2009 1955 vcjc padvinders Rigt Pomp
30-09-2010   1955 Gieterschool klas 2 Tineke Brontsema
02-03-2008 1956 Vijfde klas Gieterschool Didi Lamain Wijngaard
06-02-2005 1956 Examenklas Ulo-school Anne Oosterhof
21-03-2009 1956 Wandelclub VCJC Klamer Bos
30-09-2010 1956 Gieterschool Tineke Brontsema
02-01-2011 1957 Gieterschoolreis Asse Heetebrij
05-01-2014 1957 Schoolreis Gieterschool 1957 Jan Venema
05-05-2014 1957 Schoolreis Gieterschool 1957 Jan Venema
29-03-2009 1958 Landbouwvereniging Gieten-Bonnen Be Hoiting
04-05-2008 1958 Klas 3 ULO-school 1957-1958 Harrie Kloose
22-02-2009 1958 VCJC Hoenderloo Roelof Boelens
01-12-2008 1958 Klas 2, ULO 1958 Deny Neuman-van den Kommer
07-10-2012 1958 Kleuterschool Aly Geerts
03-11-2012 1958 Kleuterschool Aly Geerts
03-11-2012; 1958 Kleuterschool Aly Geerts
12-02-2009 1959 Kleuterschool 1959 Klamer Bos
03-12-2006 1959 Kiekenhof kleuterklas Carin Carboni-Smid
03-11-2009 1959 Klas 1 Mulo Bert Brontsema
02-12-2007 1959 Examenklas ULO-school Hans Bos
29-04-2009 1959 Selectie Gieten 1 Harry van Gogh
05-05-2012   1959 Kiekenhof Bettina Nobbe
05-05-2014 1959 Schoolreis 1959 Jan Venema
06-02-2016 1959 VV Gieten 3e elftal 1959 Jantje Smit Hospers
01-10-2017 1959 ULO klas 1959 Harm Lanjouw, Eext
toegevoegd N/G jaar titel herkomst
03-09-2006 1960 ULO-school, klas 2 Gea Rubingh
17-03-2009   1960 Kampioenselftal B2 Jan Postmus
25-01-2010   1960 ULO school klas 4 Henk Veenhof
02-04-2011   1960 Helmers Trijnie Kamps
26-09-2011   1960 Kiekenhof schoolreis Ineke Hegen
05-11-2011   1960 Bouw Rabobank Harrie Kloose
05-05-2012   1960 Gieterschoolreis Frouwkje Brandsma
22-07-2000   1961 Gieterschool, klas 3 Gien Meertens
02-12-2010   1961 Gieterschool, klas4 Dina Klaassens
02-04-2006   1961 Bonnerschool, klas 6 Wim Hadderingh
29-04-2009   1961 Selectie Gieten 1 Harry van Gogh
03-03-2010   1961 ULO school klas 1B Re??nu;걾ie 2007
01-05-2009   1961 ULO school klas 2B Dina Siebring
25-01-2010   1961 ULO school klas 3B Roelie Lanjouw
22-01-2013   1961 Kiekenhof Karry Meertens
05-01-2014   1961 Kleuterschool 1961 nog onbekend
01-10-2017 1961 ULO-klas 1961 Henk Veenhof, Annen
16-07-2009 1962 Gieterschool klas 1 Wim Visser
03-02-2008   1962 Gieterschool, klas 5/6 Roelf Duursema
10-04-2009   1962 ULO klas Klamer Bos
16-11-2009   1962 Poloteam ZZG Jan Postmus
14-12-2009   1962 ULO klas 4 Lute Hilbert
02-01-2011   1962 Gieterschoolreis Karry Meertens
07-09-2014 1962 Kleuterschool Pieta Kah-Venema, Uithuizen
01-05-2009   1963 ULO examenklas 4A Lambert Venema
01-05-2009   1963 ULO schoolreis 4A Lambert Venema
03-03-2010   1963 Bonnerschoolreis Luit Huising
07-10-2012   1963 Sparta Anke Nobbe
22-01-2013   1963 Muzica et Amicitia Geke Florijn
05-01-2014 1963 Kleuterschool 1963/64 Clara van Dijk
06-02-2005   1964 Bonnerschool combinatieklas 1 +2 Jannie Huting
09-03-2009 1964 Verhuizing Gieterschool Henk Wilms
02-01-2011   1964 Gieterschoolreis Jan Venema
03-06-2011   1964 Deel klas 6 Gieterschool Anke Nobbe
03-04-2011   1964 Uloschool Henk Alting
05-05-2012   1964 Gieterschool klas 6 Anke Nobbe
02-01-2011   1964 Gieterschool klas 6 Jan Venema
12-11-2005   1965 Voetbalelftal Gieten-1 Jacob Moek
24-12-2008   1965 Kampioenen Gieten-1 Harrie Kloose
06-01-2008   1965 Sparta - TT - mars  Nijso Bijshuizen
03-11-2008 1965 Kleuterschool-schoolreis Drouwenerzand Fenna Pauw
26-09-2011 1965 Gieterschool op reis Ineke Hegen
05-03-2017 1965 Reisvereniging Gasselterweg 1965 Jan Postmus, Gieten
04-02-2018 1965 Groepsfoto Kinderen Spekstoep optocht Peter Dost, Appingedam
02-12-2007   1966 Voetbalelftal Gieten A1 Roelf Duursema
06-01-2008   1966 Sparta - TT - mars  Nijso Bijshuizen
20-03-2009 1966 Gieterschool Wiepie Seggers
02-12-2010   1966 Uloschool klas 2 Dina Klaassens
03-04-2011   1966 Uloschool Henk Alting
06-01-2013   1966 ULOschool 1966 kl 4 Gerrit Struik
20-05-2005   1967 Gieterschool, klas 3 Jan Hommes
20-05-2005   1967 Gieterschool, klas 5 Jan Hommes
16-07-2009   1967 Gieterschool klas 6 Wim Visser
06-01-2008   1967 Sparta - TT - mars  Nijso Bijshuizen
02-12-2010 1967 Uloschool klas 4 Dina Klaassens
30-12-2013 1967 Koninginnedag Clara van Dijk
06-11-2016 1967 Gieterschool klas 2 - 1967 Henk Johan de Vries
05-02-2017 1967 Klas 1-2-3 Bonnerschool Luit Huising, Gieten
02-01-2011   1968 Kleuterschool Dirk Stevens
06-12-2015 1968 Kantoorpersoneel Udema Lute Hilberts, Smilde
28-04-2005 1969 Sparta-TT-mars Joke Meertens
11-09-2005 1969 Gieterschool, klas 3 Rolf Speelman
03-11-2013 1969 Koninginnedag-optocht Fenna Pauw
05-01-2014   1969 Fietstocht Gieterschool 1969 Joke Bemboom-Kremer
         
toegevoegd N/G jaar titel herkomst
07-09-2014 1970 Sparta TT Mars Emmy Mulder
07-09-2014 1970 Mavo Klas 1 Gieten Pieta Kah-Venema, Gieten
08-01-2006   1970 Klas 1 mavo-school Piet Hazelhoff
08-11-2015 1970 Klas 2c van de MAVO Fenna Pauw, Pesse
05-02-2017 1970 Klas kleuterschool Kiekenhof Diety Hulshof uit ?
28-04-2005   1971 VV Gieten: dameselftal Rolf Speelman
28-04-2009   1971 Kiekenhof Ron Speelman
06-11-2016 1971 Gieterschool klas 5 - 1971 Henk Johan de Vries
03-09-2006   1972 Mavo Examenklas Roelf Raterink
28-04-2009   1972 Kiekenhof Ronnie Speelman
19-03-2005   1972 Klas 1a + 1b Bonnerschool op schoolreis Hendrik Dieters
04-02-2007   1973 Klas 5 - Gieterschool Gina Weitering
03-03-2010   1973 Dobbegien Rabbe Rubingh
02-12-2010   1973 Plattelandsvrouwen Jan Venema
04-03-2007   1974 Klas 2 Mavo Henk Jipping
28-04-2009   1974 OLS Gieten 1e klas Ronnie Speelman
25-01-2010   1974 Kiekenhof Jos Kloose
04-12-2016 1974 Gieterschool klas 6 Herinneringsboek Bonnerschool
09-04-2005   1975 Klas van de mavo-school Rolf Speelman
05-11-2006   1975 Een andere klas van de mavo Rigt Venema
01-10-2007   1975 Nog een andere klas van de mavo Harmpke Poelman
26-09-2011 1975 Alweer een mavoklas Alien Bosma
26-09-2011   1975 Mavofeest Alien Bosma
26-09-2011 1976 Hazewindhandbal 1976 Ivonne Spieard
28-04-2009   1977 OLS Gieten 4e klas Ronnie Speelman
14-12-2009   1977 Welpen VV Gieten Jos Kloose
04-04-2013   1977 Bonnerschool klas 1a + 1b Hendrik Dieters
29-03-2009   1978 Onderwijsteam OLS Gieten Roelie Kloose
29-03-2009   1978 Klas 1 Gieterschool Ineke Kloose
29-03-2009   1978 Klas 5 en 6 Gieterschool Roelie Kloose
14-12-2009   1979 OLS Gieten 3e klas Jos Kloose
         
toegevoegd N/G jaar titel herkomst
14-12-2009   1980 Welpen 1 VV Gieten Jos Kloose
26-09-2011   1980 Damesvoetbalteam Alien Bosma
24-11-2009   1983 Gieterschool 1983 Jan Postmus
07-06-2009   1985 Klas 4 mavo Joop van Gogh
11-08-2005   1985 Klas 3a van de mavo-school Jan Hommes
06-05-2007   1987 ZZG clubkampioenen Linda Raterink
01-05-2009   1987 Gieterschool groep 2 Linda Raterink
         
toegevoegd N/G jaar titel herkomst
23-03-2010 1995 Dr. Nassaucollege Examenklas 1995 Examenklas 1995
26-09-2011   1996 Reunie Gieterschool Alien Bosma
06-01-2013   1996 Gieterschool groep 2 Harry Driever
23-03-2010 1995 Dr. Nassaucollege Examenklas 1996 Examenklas 1996
04-12-2016 1997 Bonnerschool Groep 8 Herinneringsboek Bonnerschool
06-01-2013   1996 Gieterschool groep 5 Harry Driever
06-01-2013   1998 Gieterschool groep 2 Harry Driever
06-01-2013   1998 Gieterschool groep 4 Harry Driever
toegevoegd N/G jaar titel herkomst
06-01-2013   2000 VV Gieten F3 Harry Driever
05-05-2014 2003 VV Gieten pupillen 2002-2003 Harry Driever
06-03-2011   2009 Spoor Biester Gieten Jan Slijkhuis
06-05-2018 2009 Klas 1 a-b Dr. Nassaucollege 2009 Dr. Nassaucollege, Gieten
06-05-2018 2009 Klas 1 c-d Dr. Nassaucollege 2009 Dr. Nassaucollege, Gieten
         
toegevoegd N/G jaar titel herkomst